KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15191035

nr 1519 1035

Virginia Larson

(1844-1893), Sverige

"Palazzo Colonna, Roma", 45x35 cm, yttermått inklusive ram: 52x43, akvarell. Signerad

Utrop:

4.000 kr

Såld:

8.400 kr

måndag 30 januari 2023
kl 19:52:22

  • Klassiska
  • 30 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Virginia Larson

Läs mer om Virginia Larson